Állás lehetőségek

   Villanyszerelő munkatársat keresünk

   Feladatai:

  • Elektromos gépek és berendezések karbantartása, javítása.
  • Telephely épületének elektromos hálózatának karbantartása, javítása.
  • Vállalt építőipari kivitelezésekben való aktív közreműködés.

    Jelentkezési feltételek:

  • Villanyszerelő végzettség.
  • "B" kategóriás jogosítvány.
  • Csapatmunka.

    Jelentkezni lehet:

  • Fényképes önéletrajz (szakmai tapasztalatok leírása és bérigény megjelölése).
  • Emailben: g.krisztina@z-milan.hu

    Műgyantázásban jártas művezető munkatársak keresünk

    Feladatai:

  • Műgyantázási kivitelezések vezetése és irányítása.
  • Műgyantázási kivitelezések elvégzése.

  • Műgyantázási kivitelezésekben való jártasság.

Z-MILAN '92 Kft.
ESD betoncsiszolás, HTC SuperFloor™ kivitelezés, beton polírozás, csiszolt beton felület, csúszásmentesítés, betonmarás, síkmarás, síkpontosság beállítás, nútvágás, burkolati jelek eltávolítása.
Minden, amit a betonból ki lehet hozni, mert már eleve benne van!
Minősített HTC Kivitelező Partner (HTC SuperFloor
HTC SuperFloor™ "PLATINUM", "SILVER", "GOLD", "BRONZ", "RENEW", "ESD"
Prima Primissima Díj 2012.
Kiemelt Prima Primissima Támogató: 2013; 2014; 2015; 2016; 2017,
                                                                                                                                                          ... a burkolás a múlté!